Elegancki przedpokój

Przedpokój to wizytówka domu. To tu wchodzą wszyscy, którzy odwiedzają nasz dom. Musi to być miejsce eleganckie i jednocześnie praktyczne. Takie, które zostanie w pamięci odwiedzających. Jak zaaranżować funkcjonalny przedpokój?

Nie tylko elegancja

Przedpokój jest miejscem, do którego wchodzimy w butach, często mokrych i obłoconych. Chcąc, by przedpokój zawsze wyglądał czysto i schludnie warto na podłodze położyć terakotę, która jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Płytki podłogowe Paradyż, w naturalnym brązowym kolorze to rozwiązanie klasyczne i uniwersalne, które będzie modne przez wiele lat. Jasny kolor optycznie powiększy przedpokój, co na pewno wpłynie pozytywnie na jego odbiór wizualny.

Ciekawie wyglądają również płytki podłogowe Paradyż w klasycznych szarościach. Białe ściany sprawią, że przedpokój będzie wyglądał elegancko i gustownie. Wieszając na ścianach czarno – białe zdjęcia czy grafiki uzyskamy przedpokój, który zachwyci nie jedną osobę.

Szafy i wieszaki

Przedpokój, by wyglądał elegancko, nie może być przeładowany. Bardzo ważne jest założenie szaf, w których będzie można schować okrycia wierzchnie. Dzięki temu w przedpokoju będzie czysto i przejrzyście, a ubrania nie będą wisiały na widoku.

Musi być również wieszak, na którym powiesimy płaszcze oraz kurtki zaraz po przyjściu do domu. Wracając w deszczowy dzień do domu nie możemy od razu schować okryć do szafy. Wtedy właśnie warto wykorzystać wieszak. Po wysuszeniu ciuchów można przewiesić je do szafy, by nie były widoczne.

Przedpokoje w naszych mieszkaniach bardzo często są długie i wąskie. W takiej przestrzeni bardzo szybko tworzy się chaos, który wygląda bardzo nieatrakcyjnie i optycznie zmniejsza przestrzeń. Zastosowanie jasnych kolorów oraz funkcjonalne rozplanowanie szaf i wieszaków pomoże w utrzymaniu porządku.