Ile kosztują stoliki kawowe?

stoliki do kawy

Stoliki kawowe to jeden z najchętniej kupowanych mebli przez klientów. Dlaczego? Są niedrogie, oryginalne i kiedy się znudzą – szybko można zastąpić je zupełnie nowym modelem. Ile kosztują modne stoliki kawowe i gdzie warto je kupić, by pięknie ozdabiały wnętrza?

stoliki do kawy
  1. Najmodniejsze stoliki
    Wiele modnych sklepów meblowych posiada obecnie dość szeroki wybór tego asortymentu. Znajdziemy w nich wiele stolików o różnych kształtach, rozmiarach, kolorach i wzorach. Jeszcze przed rokiem, prym wiodły stoliki lakierowane na wysoki połysk. To one najchętniej były kupowane przez klientów, gdyż bez problemu można było je dopasować do wielu aranżacji wnętrz. Obecnie jednak, to marmurowe stoliki kawowe rządzą. Są cięższe i zdecydowanie droższe od swoich poprzedników, jednak wyglądają naprawdę stylowo i ekskluzywnie.
  2. Stoliki z sieciówek czy od znanych producentów?
    Sieciówki meblowe oraz producenci ekskluzywnych mebli oferują ten asortyment w bardzo zróżnicowanych cenach. Oczywiście na ostateczną cenę wpływ ma wiele czynników takich jak np. materiał,z którego są wykonane, dodatkowe akcesoria, elementy ozdobne czy rozmiar. W sieciówkach ciekawe stoliki można kupić nawet od 200 do 400 zł ( w okresie wyprzedaży ta cena jest jeszcze mniejsza). Z kolei u sprawdzonych producentów – ceny stolików wahają się od 1000 do nawet 10000 zł. Możliwe jest także zamówienia stolika na indywidualne zamówienie np. u stolarza.