Kinkiety z włącznikiem niezastąpione w sypialni

kinkiet z włącznikiem

Kinkiety bardzo często stosowane są w ramach oświetlenia bocznego i dodatkowego. Wśród popularnych rodzajów można wyróżnić między innymi modele sufitowe, ścienne oraz schodowe, które wyposażone są w czujnik ruchu. W obecnych trendach dekoracyjnych bardzo często wybierane są abażury z włącznikiem. Wyróżniają się one funkcjonalnym zastosowaniem, wszechstronnością oraz łatwością obsługi. Ponadto tego typu oświetlenie pełni doskonałe walory estetyczne we wnętrzu, w którym jest umieszczone.

Designerskie modele lamp z włącznikiem – modne i praktyczne

Kinkiet z włącznikiem stanowi nowoczesne akcesorium do sypialni, kuchni czy też salonów. Dzięki wygodnemu włącznikowi można z łatwością zapalać i gasić światło oraz co ważne, bez podnoszenia się z łóżka czy też fotela. Taką funkcjonalność warto wykorzystać tuż przed snem, w momencie czytania ciekawej lektury. Po jej skończeniu można jednym ruchem ręki nacisnąć przycisk i światło wówczas zgaśnie. Designerskie i modne modele mogą mieć umieszczony włącznik na kloszu bądź też bezpośrednio na kablu.

Klasyczne propozycje oświetleniowe do nowoczesnych pomieszczeń

kinkiet z włącznikiem

Klasyczne propozycje oświetleniowe, które osadzone są w tradycyjnych kanonach wzornictwa, z całą pewnością przypadną do gustu miłośnikom polskiego designu. Wśród takich lamp można wymienić między innymi czarne kinkiety o matowym wykończeniu oraz białe, połyskujące lampy. Obok nich we wnętrzach pojawiają się abażury w nowoczesnej formie, które przybierają ciekawe kształty, na przykład trójkątne, okrągłe bądź prostokątne. Łączą one w sobie często przeciwstawne kolory. Ponadto, wyposażone są one w loftowe, charakterystyczne, stalowe obręcze, które doskonale odnajdują się w industrialnym i nowoczesnym stylu. Stylowe i modne kinkiety wyróżniają się:

  • perfekcją wykonania,
  • atrakcyjną szatą kolorystyczną,
  • odpornością na zarysowania i powierzchowne uszkodzenia,
  • ciekawym, designerskim kształtem,
  • kompaktowością i poręcznością,
  • łatwością w czyszczeniu.