Płytki drewnopodobne- nowoczesne rozwiązanie w aranżacji łazienki

W przeciwieństwie do innych pomieszczeń w domu, łazienka stanowi nie lada wyzwanie podczas aranżacji jej wnętrza. Miejsce, gdzie panuje większa wilgotność i powierzchnie mają do czynienia z wodą, stawia zadanie głębokiego przemyślenia nad rodzajem materiału, który zostanie zastosowany w przypadku podłogi, ścian i sufitu. Od tego zależy nie tylko piękny wygląd na dłużej, ale również komfort łatwego utrzymania łazienki w czystości. Dlatego warto rozważyć płytki drewnopodobne, które spełnią powyższe warunki.

Płytki podłogowe drewnopodobne- piękno i czystość

Płytki podłogowe drewnopodobne to trend we wzornictwie łazienkowym, który zachwyca niezmiennie od paru ładnych sezonów i nic nie zapowiada, by miało się to zmienić. Łączy w sobie piękno, bogactwo i daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Ich ogromną zaletą jest materiał, z którego są wykonane. Gres idealnie sprawdzi się we wnętrzu łazienki. Odporny na działanie wilgoci, jest łatwy w utrzymaniu czystości. Wystarczy woda i niewielka ilość detergentu, a płytki będą lśnić nieskazitelną czystością.

Płytki drewnopodobne w różnych odsłonach

Dla tych, którzy kochają otaczać się akcentami natury, płytki imitujące drewno sprawdzą się idealnie w łazience w odróżnieniu od tradycyjnych paneli drewnianych. Te drugie nie podołałyby w kontakcie z tak dużą ilością wilgoci i wody. Współczesna technika poszła tak daleko, że wzory płytek do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Niektóre z nich odzwierciedlają naturalne przekroje od polskich gatunków drzew po te bardziej egzotyczne. Dlatego wśród ogromnego wyboru, każdy znajdzie swój idealny model płytek drewnopodobnych, które będą doskonałym punktem wyjściowym dla stworzenia aranżacji tchnącej pięknem i spokojem natury.