Czym jest antyrama?

Aranżacja wnętrz dawno już przestała polegać jedynie na doborze odpowiednich kolorów, układów mebli i ewentualnie kupnie kolorowych zasłon. Obecnie w pomieszczeniach królują nie kolory ścian, a dodatki, które umieszczane na ścianach, półkach lub na podłodze sprawiają, że całe pomieszczenie nabiera zupełnie innego charakteru.
Jednym z najlepszych przykładów takiego właśnie gadżetu są antyramy, które wiesza się na ścianach w celu przyozdobienia nimi pomieszczenia.

Czym właściwie jest antyrama?

Antyrama to forma oprawy, jaką stosuje się na obrazy, jednak z tą różnicą, że nie oprawia się w niej po pierwsze obrazu, a po drugie służy ona jedynie jako swego rodzaju zabezpieczenie i wieszak na to, co się w niej znajduje. A co można powiesić w antyramie?
Przede wszystkim używa się ich do eksponowania na ścianach plakatów filmowych, które mogą być zarówno reprodukcjami starych i klasycznych plakatów, jak i również tych oryginalnych, które często można dostać z kina, po zakończeniu wyświetlania jednego z filmów.
Równie popularne jest przechowywanie w antyramach reprodukcji obrazów, które również znacznie uatrakcyjnią dane wnętrze.

Jak czyścić antyramy?

Posiadanie anty ramy niesie za sobą nie tylko ogromną zaletę w postaci dekorowania wnętrza niebanalnym plakatami, ale również pozwala na zachowanie większej czystości w mieszkaniu. Dlaczego? Ponieważ antyramy – https://www.galeriaplakatu.com/antyramy są niezwykle proste w czyszczeniu. Cała widoczna na pierwszy rzut oka antyrama to po prostu kawałek przezroczystej pleksi, która ma za zadanie zabezpieczać plakat przed wilgocią, zabrudzeniem itd. Aby ją wyczyścić, wystarczy po prostu użyć płynu do mycia szyb i kawałka suchej i czystej szmatki. Myje się ją zupełnie jak lustro, czyli wystarczy lekko spryskać jej powierzchnie i dokładnie wytrzeć szmatką. Dosłownie kilka minut i cała ta duża powierzchnia jest krystalicznie czysta.