Jak wybrać idealne lustro do łazienki?

Chcesz, żeby Twoja łazienka wyglądała nietuzinkowo, a odwiedzjący Cię goście popadali w zachwyt? Jest na to bardzo prosty sposób. I nie musisz wcale przeprowadzać długiego, kosztownego remontu, żeby osiągnąć ten efekt. W jaki sposób jest to możliwe? Wystarczy kilka nieszablonowych dodatków, by uczynić to pomieszczenie oryginalnym i wyjątkowym.  

Czy dobrze wyglądam?

Co zwraca, jako pierwsze naszą uwagę po wejściu do łazienki? Odpowiedz jest oczywista, lustro łazienkowe. To właśnie w tym kierunku swoje kroki, żeby upewnić się, że dobrze wyglądamy. Jeśli jesteśmy w gościach, tym bardziej sprawdzamy, czy nie rozmazał się nam makijaż, a włosy są nienagannie ułożone. Nawet, jeśli nie mamy obsesji na punkcie naszego wyglądu, to nie od dziś wiadomo, że lustra łazienkowe umieszczane są zwykle nad umywalkami, dlatego też nie sposób nie spojrzeć na własne odbicie.

Okrągłe, prostokątne z obramowaniem lub bez, czyli lustrzany zawrót głowy

Wybór luster jest naprawdę przeogromny, ale jaki model wybrać, żeby pasował do naszej łazienki? Wszystko zależy od tego, w jakim stylu zaaranżowaliśmy to pomieszczenie. Jeśli nasza łazienka wygląda klasycznie i nowocześnie, a na ścianach mamy surowy kamień, idealne będzie lustro prostokątne lub kwadratowe bez obramowań. Wybierając lustro do łazienki w stylu glamour koniecznie zdecydujmy się na owalny kształt i oryginalną ramę: czarną, białą lub w kolorze złota lub srebra.  Takie lustro będzie idealnie pasowało do naszego wnętrza i nada mu oryginalny charakter.