Jakie lustro do łazienki? Różne modele

LUSTRO BEZRAMOWE

Lustro spełnia w łazience ważną funkcję – w znacznym stopniu ułatwia wykonywanie codziennych czynności higienicznych i zabiegów pielęgnacyjnych. Stanowi przy tym ozdobę pomieszczenia i optycznie je powiększa. Jakie lustro wybrać do łazienki?

Niech tradycji stanie się zadość – okrągłe lustro wiszące

Kiedyś prym w łazienkach wiodły lustra prostokątne lub szafki wiszące, w których można było się przejrzeć. Od kilkunastu lat największym powodzeniem cieszą się lustra okrągłe na ścianę. Wspaniale łączą się z różnymi stylami wnętrzarskimi, a ich prostota nie odwraca uwagi od aranżacji pomieszczenia. Wręcz przeciwnie, podkreśla ją w subtelny sposób. Lustra w kształcie koła ze ściętym brzegiem wzbogacone oświetleniem LED, z obramowaniem dostępnym w każdym kolorze, czy podwójne lustro, w którym drugą część stanowi mniejsze w kształcie półksiężyca? Wybór naprawdę jest ogromny i każdy znajdzie coś dla siebie!

Prostokątne lustro w stylu Hollywood

Która z pań nie chciałaby poczuć się jak amerykańska gwiazda filmowa? Prostokątne lustro rodem z garderoby największej hollywoodzkiej osobistości wspaniale sprawdza się także w łazience. Białe oświetlenie LED dookoła ramy sprawia, że całość wygląda niezwykle elegancko. Takie lustro doskonale prezentuje się w białych i jednokolorowych, stonowanych łazienkach. Bardzo dobrze oddaje rzeczywiste odcienie i barwy.

Lustro asymetryczne

Asymetryczne lustro łazienkowe od producenta Łazienka Rea, może przyjmować różne kształty. Egzemplarze z tej kategorii w dużej mierze wykonywane są na zamówienie – w zależności od upodobań i sugestii klienta. Te najczęściej wybierane przyjmują formę palety do farb, łezki, kostki do gitary lub bardziej ostrych, nieregularnych figur geometrycznych. Z jaką aranżacją będą dobrze się komponować? Na pewno z nowoczesną. Po wejściu do łazienki od razu przykuwają uwagę.

Lustro okrągłe na ścianę, prostokątne oświetlone żarówkami LED, czy asymetryczne zawieszane z reguły w modernistycznych łazienkach to najnowszy ranking najczęściej wybieranych rozwiązań przy urządzaniu relaksacyjnego sacrum.