Lampy glamour w dużym domu

Duży dom to ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o urządzanie wnętrz. Mnóstwo pomieszczeń do aranżacji, wiele wolnej przestrzeni, to wszystko można wykorzystać w dowolny sposób. Z pewnością takie duże przestrzenie idealnie się nadają dla nowoczesnego oświetlenia w stylu glamour.

Duże wiszące lampy w holu

Oświetlenie jest bardzo potrzebne w każdym domu, nie ma co do tego żadnych wątpliwości ale w przypadku dużych domostw trzeba wiele lamp by porządnie oświetlić wszystkie wnętrza. Lampy glamour idealnie nadają się do takich dużych przestrzeni, bo wtedy tworzą najciekawszy efekt. Lampa glamour może być bardzo duża, jeśli będzie ona w formie żyrandola, to idealnie wpasuje się w przestrzeń dużego salonu, sypialni a także holu. Takie lampy sprawdzą się w holu, gdzie jest wysokie sklepienie. Zapewnią odpowiednią ilość światła i udekorują to wnętrze, które zwykle jest dosyć ciemne i ponure. Zestawione z białymi, klasycznymi ścianami, będą stanowiły jedną spójną całość.

Lampa glamour w salonie

Bardzo często salon w dużych domach jest połączony z jadalnią. Tak duże pomieszczenie, należy jednak rozdzielić za pomocą oświetlenia. W takim wypadku należy inne oświetlenie wybrać do części salonowej a inne do części jadalnianej. Kryształowy żyrandol wspaniale się sprawdzi nad stołem jadalnianym, zaś nad stolikiem kawowym w salonie dobrze się sprawdzi coś efektownego i nowoczesnego. Obecnie dużą popularnością cieszą się lampy wykonane z czarnego szkła, wykończone cyrkoniami. To bardzo efektowne oświetlenie, która zwraca na siebie uwagę, Wnętrza urządzone w stylu glamour mają wiele połyskliwych, gładkich powierzchni. Dlatego też lampa wykończona w podobny sposób, doskonale będzie pasowała do takiego pomieszczenia.

Małe lampy stołowe

W wielkich domach przyda się zastosować kilka rodzajów oświetlenia. Bardzo dobrą propozycją są niewielkie lampy stołowe, które można postawić na komodach, małych stolikach a nawet na parapetach. Zadaniem takich lampek jest stworzenie klimatycznego nastroju w domu, mają one zapewniać delikatne, rozproszone światło w ciemnych zakamarkach domu. I takie lampy mogą być wykończone w stylu glamour. Ciekawą propozycją są lampki wykończone małymi przeźroczystymi kryształkami. Niesamowicie odbija się w nich światło, co stanowi niezwykłe widowisko. Takie lampki nie kosztują wiele a wniosą powiew nowoczesności i elegancji do każdego domu.

Lampy glamour (klik) są eleganckie, gustowne i bardzo stylowe, doskonale sprawdzą się w dużych domach, których wnętrza są wykończone ze smakiem.