Stoliki kawowe w wersji drewnianej – modne i bardzo praktyczne

stolik kawowy drewniany

Stoliki kawowe coraz częściej spotykane są w domach, mieszkaniach a nawet biurach i lokalach użytkowych. Są bardzo wygodne w użytkowaniu i co ważne zajmują mało miejsca w pomieszczeniach. Wyróżnia je wyjątkowy design, który dodaje pomieszczeniom charyzmy i ciekawego wyglądu. Tego typu umeblowanie najczęściej spotykane jest w salonie oraz pokoju dziennym. Bardzo miło jest wypić kawę i zjeść smaczne ciasto przy tak modnej aranżacji. Drewniane elementy nadają pomieszczeniom ciepła oraz przytulnej, rodzinnej atmosfery.

Stoliki kawowy drewniany doskonały do rustykalnych oraz skandynawskich wnętrz

Stolik kawowy drewniany stanowi ciekawą i nowoczesną propozycję do rustykalnych oraz skandynawskich wnętrz. Odnajdzie się on także w eklektycznym stylu oraz sielskim wystroju. Drewno jest materiałem bardzo uniwersalnym i wszechstronnym, będzie ono cudownie się prezentować w tradycyjnie urządzonym wnętrzu jak i również w nowoczesnej aranżacji. Meble te występują często na stalowych, porządnych nogach. Niekiedy malowane są one na dębowy kolor, a czasem stosowany jest wyłącznie drewniany stelaż. W każdym wariancie stolik jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia.

Naturalne stoły z drewna cenione za walory dekoracyjne i nieprzeciętny design

stolik kawowy drewniany

Charakterystyczne pęknięcia słojów stolika kawowego drewnianego wyglądają bardzo naturalnie i jednocześnie ekstrawagancko, doskonale się komponują i łączą z innymi, drewnianymi ozdobami, na przykład lampami oraz świecami. Obecnie, wiele osób nie wyobraża sobie modnej aranżacji bez wykorzystania w nich kompaktowych stołów do serwowania napojów oraz słodkich ciast. Tego typu umeblowanie oferowane jest w wariancie matowym oraz olejowoskowym, całość prezentuje się bardzo gustownie. Na nowoczesnych meblach nie widać śladów po kubkach i talerzach, co stanowi duży atut. Wyróżnia je nowoczesne wzornictwo, zatem stanowią one doskonałą ozdobę nawet bez obrusów i podkładek. Naturalne stoły z drewna cenione są za walory dekoracyjne i nieprzeciętny design.