Białe komody w przedpokoju

komody białe

Są meble, które nigdy nie wychodzą z mody, a ich ponadczasowy charakter sprawia, że sprawdzą się w każdym wnętrzu. Komody białe należą do takich właśnie elementów wyposażenia, które przy odrobinie wysiłku będą doskonale wyglądać w mieszkaniu.

Komody białe lakierowane do przedpokoju

Przedpokój jest w każdym mieszkaniu miejscem, gdzie przechowuje się odzież wierzchnią oraz buty. Dla zachowania ładu i porządku dobrze jest, gdy te części garderoby są schowane w szafie – to daje lepsze wrażenia estetyczne niż kilka kurtek poupychanych na ciasnym wieszaku. Buty można z powodzeniem schować w szufladach komody, a najwyższe i najmniejsze szuflady, gdzie nie schowamy butów – są doskonałym miejscem do przechowywania drobnych przedmiotów, jak klucze, zapalniczka czy smartfon.

W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest biała komoda. Wybierając mebel lakierowany mamy pewność, że nawet w jesienną pluchę uda nam się zachować czystość.

Pies otrzepał się w przedpokoju? Jeśli wybrałeś komodę lakierowaną, to żaden problem: świeże zabrudzenie wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką i gotowe! Niezaschnięte plamy łatwo zmywają się z lakierowanych mebli.

Białe komody połysk – optyczne powiększenie pomieszczenia

W znakomitej większości mieszkań, przedpokój jest dość ciasną i klaustrofobiczną przestrzenią. Urządzenie go w ciemnych barwach może pogłębiać poczucie ciasnoty, jednak kupno białej komody w połysku pozwoli na optyczne powiększenie pomieszczenia.

Obuwie nie będzie już rozstawione na podłodze przy drzwiach, a pomieszczenie wyda się większe.